8-441-54858
8 687 33180
8 616 94005

TEISINGA KAINA UŽ PIENĄ !
Pamario pienas |Apie mus |Klauskite |Naujienos |Kontaktai |Kainos
 
Naujienos
Žemės ūkio ministrė: tikiuosi, kad perdirbėjai laikysis duoto žodžio

pieno produktaiPo ilgų diskusijų, kaip užtikrinti pieno gamintojų pajamas vasaros laikotarpiu, ir visų atsakingų institucijų pastangų perdirbėjai bei pieno gamintojai susitarė dėl pieno supirkimo kainų stabilizavimo iki rugsėjo 1 d.

 „Tikiuosi, kad bent šį kartą perdirbėjai laikysis duoto žodžio ir mūsų ūkininkai galės išgyventi šį sunkų laikotarpį. Ministerija šiemet išmokės daugiau nei 60 mln. eurų, norėdama pagelbėti pieno gamintojams ir iš dalies kompensuoti supirkimo kainas “, – teigia žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė. Taip pat siūloma taikyti mokestines lengvatas ūkininkams ir kooperatyvams. Šiuo metu atitinkami įstatymų pakeitimai yra įregistruoti Seime.

Nuo gegužės 5 d. pradedama mokėti 18 mln. eurų parama, vėliau liepos mėnesį bus išmokėta dar 17,2 mln. eurų (atsietųjų išmokų už kvotinį pieną – pereinamojo laikotarpio nacionalinės paramos lėšos iš valstybės biudžeto). Numatyta parama ir iš Europos Sąjungos biudžeto – tiesioginės išmokos už pienines karves – 25,3 mln. eurų (savanoriškoji susietoji parama). Šie pinigai taps savotišku priedu prie tų pinigų, kuriuos perdirbėjai moka už vieną litrą pieno. Taip pat ketinama toliau prašyti specialiosios paramos iš Europos Komisijos.

Žemės ūkio ministerijos informacija

back   Atgal
ŽŪKB “Pamario pienas”

Mokyklos g. 4, Laučių km. Šilutės raj.
Tel./fax. +370 441 54858
Mob.: 8 687 33180, 8 616 94005
El. paštas pamariopienas@gmail.com

Pieno tyrimai

nma; vic.lt; žūm; vmi

 

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos
Pamario pienas