8-441-54858
8 687 33180
8 616 94005

TEISINGA KAINA UŽ PIENĄ !
Pamario pienas |Apie mus |Klauskite |Naujienos |Kontaktai |Kainos
 
Apie mus
Istorija

Tai, ką mes darome šiandien nulems tai, ką darysime rytoj . (Seneka )

Tokiu posakiu esame užvardinę ŽŪKB „Pamario pienas“ nario pažymėjimo knygutes.
2002 metais gegužės 21 dieną buvo įregistruota Žemės ūkio kooperatinė bendrovė „Pamario pienas“.

Septyni žemdirbiai –ūkininkai iš Rusnės salos, trys iš Uostadvario kaimo ir keturi iš Rusnės miestelio 2002-05-15 pasirašė ŽŪKB „Pamario pienas“ steigimo sutartį .

Noras gyventi geriau-daugiau gauti už savo ūkiuose pagamintą pieną neatbaidė nuo pradinių sunkumų. Šie pirmieji nariai nepabijojo rizikos : paėmė savo vardu paskolas ir įrengė pirmuosius kooperatyvo pieno supirkimo punktus , nupirko pienovežį transportuoti pienui .

Pradžia buvo nelengva – pirmasis pieno kilogramas buvo nupirktas 2002 rugsėjo 1 dieną. Per dvi dienas kooperatyvas surinko 1414 kg ir tuo metu pardavė AB „Pieno žvaigždės “ .

Pagrindiniai pieno tiekėjai buvo iš Rusnės salos, darbuotojai taip pat: -direktorius ,Rusnės pieno supirkimo punkto vedėja, pienovežio vairuotojas.

Keli smulkūs žemdirbiai iš Vainuto taip pat pareiškė norą parduoti pieną kooperatyvui, jie įsirengė garaže pieno supirkimo punktą, išsirinko iš savo tarpo atstovą , pasiūlė į kooperatyvo darbuotojus – pieno supirkimo punkto vedėjas ir įsiliejo į kooperatyvo gretas 2002 metais.

Per 12 gyvavimo metų išaugome daugiau kaip 10 kartų, darbuotojų pagausėjo iki 19, patyrėme ne vieną išbandymą ir tapome užgrūdinti. Kartu su mumis užaugo ir kai kurie ūkininkai – pasistatė savo šaldymo įrangą, padidino bandas, nes kaina ir pieno tyrimai buvo teisingi. Ūkininkų pajamos pateisino lūkesčius.

Aktyviai dalyvaujame žemdirbių savivaldoje.
Kad gautume geresnes kainas už pieną esame nuo 2004 metų Lietuvos pienininkų asociacijos „Karvutė“ narys ir kartu visi deramės su perdirbėjais.
Įrengėme dar 6 pieno supirkimo punktus. Ūkininkų gretos su savo šaldytuvais stipriai išaugo. Įgavome pasitikėjimo, galime savo pieno gamintojams pasiūlyti ir kitų paslaugų būtinų sėkmingam ūkininkavimui: apsirūpinti pašarų priedais, kurie būtini galvijų sveikatingumui ir produktyvumui.

Taip pat tvarkome ūkininkams privalomą buhalteriją.
Klaipėdos apskrityje esame didžiausias pieno supirkimo kooperatyvas ir tuo didžiuojamės.

back   Atgal
ŽŪKB “Pamario pienas”

Mokyklos g. 4, Laučių km. Šilutės raj.
Tel./fax. +370 441 54858
Mob.: 8 687 33180, 8 616 94005
El. paštas pamariopienas@gmail.com

Pieno tyrimai

nma; vic.lt; žūm; vmi

 

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos
Pamario pienas